Profesionální zhodnocení webu

Vylaď svůj web k dokonalosti

Tvořili jste si web sami a chcete si být jistí, že máte vše správně či jste na něco nezapoměli?

Profesionální pohled

Tvoříte-li si webové stránky sami, často se stane, že na něco zapomenete. Někdy to jsou drobnosti, někdy už si zahráváte se zákonem.

Lidský přístup

Miluji svou práci a dokáži Vám ji předat ve srozumitelné formě. Ráda lidem pomáhám splnit si své sny skrze vyladěnou webovou prezentaci.

Akční kroky

Chcete-li se pohnout z místa, musíte přesně vědět, co máte udělat dále. Součástí této služby jsou jasné kroky, díky kterým můžete začít okamžitě jednat.

Zhodnocení webu

Co služba obsahuje?

Profesionálním okem zhodnotím vaše webové stránky, zaměřím se na nalezení potenciálních chyb, pochválím vás za to, co děláte skvěle, ale hlavně vám napíši akční kroky, kterými můžete začít už dnes vylazovat svůj web k dokonalosti.

Zhodnocení webu (PDF)

Zhodnocení vám pošlu na váš e-mail formou vyladěného pdf, které obsahuje profesionální pohled na váš web, možné chyby, zapomenuté legality, designérský pohled na vizuální identitu, ale hlavně dostanete akční kroky, co dál dělat.

Osobní konzultace (30 minut)

Konzultace probíhá online formou z pohodlí vašeho domova, probereme nejdůležitější body, které je třeba vylepšit. Můžete se zeptat na jakoukoliv otázku a já vám ráda pomohu dotáhnout vaši webovou stránku k dokonalosti.

Marie Vala
Marie Vala
{Od Karolíny Křížové jsem využila službu Zhodnocení webových stránek. Dostala jsem 8mi stránkové PDF, které je vypracované velmi podrobně a stylově. Karolína popisuje stručně stránky, co se jí na stránkách líbí, jak a v čem jsou zpracované. Další stránky věnuje popisu tomu, co by zlepšila. Líbilo se mi, že vypíše jasné body, co na stránce chybí. Jako webdesignér má moc hezké stránky, kde je vidět, že designu a grafice rozumí a hlavně jí baví. Moc doporučuji využít Karolíny služby. A děkuji 🙂
5
Jiří Krkoška
Krkoska Jiri
{Měl jsem již představu, jak mé stránky budou vypadat, ale stále něco chybělo. Bylo potřeba znaleckého a kreativního oka zkušené Karolíny, která mé webové stránky doladila k dokonalosti, a tím předčila mé představy. Naše spolupráce se dostala i do širšího rozsahu, než jsem měl původně v plánu. A díky tomu jsem si přesně dokázal definovat svou práci, své klienty a jakým směrem se má práce bude vyvíjet. S jistotou můžu říct, že nyní mám přesně definovanou svou značku. Spolupráci s Karolínou rozhodně doporučuji.
5

Časté dotazy

Níže najdete časté dotazy týkající se mé práce, které vás možná také napadly.

Pro koho je služba určena?

Pro všechny, kteří si chtějí být jistí, že mají na webu vše vyladěno do posledního puntíku.

Pro ty, kteří si tvoří webové stránky sami a potřebuji konzultaci.

Pro koho je služba určena?

Pro všechny, kteří si chtějí být jistí, že mají na webu vše vyladěno do posledního puntíku.

Pro ty, kteří si tvoří webové stránky sami a potřebuji konzultaci.

Objednat zhodnocení webu

Chcete profesionálně zhodnotit váš web, abyste ho mohli vyladit k dokonalosti?

Cena: 3. 490 Kč

2 + 9 =