Co pro vás mohu udělat?

Pomohu vám na sobě pracovat!

Otázkou není, co mohu udělat já pro Vás, ale co můžete udělat sami pro sebe. Budujte Autentickou značku a vytvořte něco jedinečného. Pomohu Vám.

Možná se vám honí hlavou…

Vážně mi nestačí obyčejný web?

No možná vám do začátku stačit bude. Možná už nějaký takový dokonce máte, ale tak nějak podvědomě tušíte, že to ještě není ono. Že to jde prostě udělat lépe. A v tu chvíli, kdy už víte, že Vám „obyčejný“ web nestačí, je ideální čas s tím začít něco dělat. No a ti odvážní, začnou správně už od začátku.

Budování značky

Ti správní lidé chtějí abyste byli sami sebou

Nebudu vás přesvědčovat, tohle prostě musíte chtít sami. Na tuto jízdu musíte mít cíl a pořádné koule. Autentická značka jednoduše nevznikne přes noc. No a samozřejmě budete muset taky něco dělat a někdy se u toho i pěkně zapotíte. Ale pokud to budete opravdu chtít a uděláme to spolu pořádně, věřte, že uspějete.

Značkový web

Vytvořme místo, které bude přesně jako vy

Místo, kde se budete cítit dobře. Místo, které upoutá ty správné lidi a vzbudí v nich důvěru, že právě Vy jste pro ně ti praví. Vyvolá pocit, že právě tady jsou správně, že dokážete vyřešit jejich problém, a že našli to, co hledali.

Se mnou můžete být autentičtí

Jmenuji se Karolína a jsem web-designérka. Jsem konzultantka a průvodkyně budováním autentické značky, zaměřující se na používání značky na webových stránkách na WordPressu.

Ale hlavně jsem tady pro Vás. Mým hnacím pohonem je Váš úspěch. Jsem zapálená a miluji zapálené lidi se skvělými nápady, kteří se nebojí je opravdu uskutečnit. Pomáhám jim najít souvislosti a cestičky v online-světě. Neslibuji zázraky a jsem jenom člověk, ale když něco dělám, dělám to pořádně.

Karolína Křížová