Možná vás zajímalo…

Co o mé práci říkají mí klienti?

Zpětná vazba je pro mě velice důležitá a možná vám pomůže se rozhodnout, zda semnou chcete spolupracovat třeba i vy. Přečtěte si, co o mně či mé práci napsali mí klienti a pokud vás to zaujme neváhejte se objednat na konzultaci.

{Od Karolíny Křížové jsem využila službu Zhodnocení webových stránek. Dostala jsem 8mi stránkové PDF, které je vypracované velmi podrobně a stylově. Karolína popisuje stručně stránky, co se jí na stránkách líbí, jak a v čem jsou zpracované. Další stránky věnuje popisu tomu, co by zlepšila. Líbilo se mi, že vypíše jasné body, co na stránce chybí. Jako webdesignér má moc hezké stránky, kde je vidět, že designu a grafice rozumí a hlavně jí baví. Moc doporučuji využít Karolíny služby. A děkuji 🙂
5
Marie Vala
{Měl jsem již představu, jak mé stránky budou vypadat, ale stále něco chybělo. Bylo potřeba znaleckého a kreativního oka zkušené Karolíny, která mé webové stránky doladila k dokonalosti, a tím předčila mé představy. Naše spolupráce se dostala i do širšího rozsahu, než jsem měl původně v plánu. A díky tomu jsem si přesně dokázal definovat svou práci, své klienty a jakým směrem se má práce bude vyvíjet. S jistotou můžu říct, že nyní mám přesně definovanou svou značku. Spolupráci s Karolínou rozhodně doporučuji.
5
Jiří Krkoška
{Karolína je nejen kreativní webdesignérka, ale i velmi vstřícná a ochotná konzultantka. Její přístup k vyřešení problému na našich webových stránkách byl nadstandardní a díky odborným znalostem z tvorby webů byly stránky opět zcela funkční ve velmi krátkém čase. Doporučuji
5
Pavel Trtík
AP klub
{Přála jsem si jednoduchou webovou stránku s fotogalerií, kde bych mohla vystavit produkty nabízené v našem obchůdku orientovaném na originální ruční výrobu. Součástí bylo také vytvoření a úprava produktových fotografií. Karolína i přes počáteční komplikace nakonec všechny mé přání převedla do virtuality a vytvořila pro mne dokonalý web.
{Pro prezentaci svých uměleckých prací jsem potřebovala vytvořit vizuálně zajímavé stránky, které by v sobě nesly ducha nejen mých děl, ale vypověděly něco i o mě samotné. Karolína toto dokázala intuitivně vycítit a vytvořila "čistý" přirozený rámec pro mou tvorbu. Webové portfolio je součástí mých děl a díky němu dostávají nový rozměr. Děkuji Karolíně za trpělivost a srdečnou ochotu kdykoliv pomoci. Velmi ráda její služby doporučím dále.
{Perfektní spolupráce a komunikace. Karolína odvedla výbornou práci. Přicházela s vlastními nápady a iniciativou, která naše webové stránky vylepšila. Vždy vyšla vstříc všem našim připomínkám a požadavkům, které jsme v průběhu realizace našeho webu měly. V případě problémů či komplikaci vše vždy pohotově vyřešila. Karolínu velice doporučujeme a děkujeme za její spolupráci.
5
Nika a Katy
{Komunikace s Karolínou je perfektní. Je expertkou ve svém oboru, která velice ráda poradí a pomůže. Jde také vidět, že se v oboru neustále vzdělává. Ke svým klientům je trpělivá a vše dokáže hezky vysvětlit. Spolupráci s ní vřele doporučuji.
5
Veronika Hricková
Multipotenciální svět
{Karolína je velmi ochotná a trpělivá, dokáže krásně vysvětlit vše, co zákazník potřebuje pochopit. Pracuje precizně a s nadšením pro danou věc. Jsem moc spokojena s jejím přístupem.
5
Lenka Chovancová
{Karolína pro mě vytvořila nové webové stránky, kde mohu představit svou práci a služby. Stránky jsou jednoduché, přehledné a vypadají dobře. S webem jsem spokojen a spolupráci s Karolínou doporučuji.
5
Matěj Kříž
{Spolupráce s Karolínou byla výborná. Práci dodává v domluvených termínech a vytvořené stránky jsou velmi precizní. Vyslechla si mé nápady, převedla je kreativním způsobem do praxe a byla trpělivá při komunikaci. Určitě to nebyla naše poslední spolupráce.
5
Michaela Janečková
Elzara

Formulář referencí

9 + 8 =