Možná vás zajímalo…

Co o mé práci říkají mí klienti?

Zpětná vazba je pro mě velice důležitá a možná vám pomůže se rozhodnout, zda semnou chcete spolupracovat třeba i vy. Přečtěte si, co o mně či mé práci napsali mí klienti a pokud vás to zaujme neváhejte se objednat na konzultaci.

{Přála jsem si jednoduchou webovou stránku s fotogalerií, kde bych mohla vystavit produkty nabízené v našem obchůdku orientovaném na originální ruční výrobu. Součástí bylo také vytvoření a úprava produktových fotografií. Karolína i přes počáteční komplikace nakonec všechny mé přání převedla do virtuality a vytvořila pro mne dokonalý web.
{Pro prezentaci svých uměleckých prací jsem potřebovala vytvořit vizuálně zajímavé stránky, které by v sobě nesly ducha nejen mých děl, ale vypověděly něco i o mě samotné. Karolína toto dokázala intuitivně vycítit a vytvořila "čistý" přirozený rámec pro mou tvorbu. Webové portfolio je součástí mých děl a díky němu dostávají nový rozměr. Děkuji Karolíně za trpělivost a srdečnou ochotu kdykoliv pomoci. Velmi ráda její služby doporučím dále.
{Perfektní spolupráce a komunikace. Karolína odvedla výbornou práci. Přicházela s vlastními nápady a iniciativou, která naše webové stránky vylepšila. Vždy vyšla vstříc všem našim připomínkám a požadavkům, které jsme v průběhu realizace našeho webu měly. V případě problémů či komplikaci vše vždy pohotově vyřešila. Karolínu velice doporučujeme a děkujeme za její spolupráci.
5
Nika a Katy
{Komunikace s Karolínou je perfektní. Je expertkou ve svém oboru, která velice ráda poradí a pomůže. Jde také vidět, že se v oboru neustále vzdělává. Ke svým klientům je trpělivá a vše dokáže hezky vysvětlit. Spolupráci s ní vřele doporučuji.
5
Veronika Hricková
Multipotenciální svět
{Karolína je velmi ochotná a trpělivá, dokáže krásně vysvětlit vše, co zákazník potřebuje pochopit. Pracuje precizně a s nadšením pro danou věc. Jsem moc spokojena s jejím přístupem.
5
Lenka Chovancová
{Karolína pro mě vytvořila nové webové stránky, kde mohu představit svou práci a služby. Stránky jsou jednoduché, přehledné a vypadají dobře. S webem jsem spokojen a spolupráci s Karolínou doporučuji.
5
Matěj Kříž
{Spolupráce s Karolínou byla výborná. Práci dodává v domluvených termínech a vytvořené stránky jsou velmi precizní. Vyslechla si mé nápady, převedla je kreativním způsobem do praxe a byla trpělivá při komunikaci. Určitě to nebyla naše poslední spolupráce.
5
Michaela Janečková
Elzara

Formulář referencí

1 + 11 =