Možná vás zajímalo…

Na jakých projektech jsem pracovala

Pracuji převážně s malými značkami a podnikateli. Nejčastěji tvořím celé webové stránky od začátku, nebo přetvářím již hotové webové stránky.

Sabina Vavrečková

Sabina je Vaše rodinná fotografka, která se zaměřuje na přirozené, autentické a opravdové okamžiky. Z jejich fotek srší emoce, které vás vtáhnou do jedinečného okamžiku. Společně jsme stanovily základní kameny její značky, podtrhly je vizuální identitou a vytvořily webovou prezentaci, která oslovuje ty správné zákazníky a konečně představuje její tvorbu, tak jak si zaslouží.

NA VĚTVI DEKOR

Zuzka pro Vás váže kytice, motá věnečky, pěstuje a sbírá květiny, ale hlavně zdobí Vaše svatby. Její tvorba je naprosto autentická a tato spolupráce mne moc bavila. Pomohla jsem jí ustavit základní stavební kameny její značky a převedla je do jednoduché webové prezentace, která decentně podtrhuje její tvorbu.

Star WEdding

Jeden originální svatební web ve stylu Star Wars. Protože jsou Veri a Krky milovníci fantasy a komiksů – prostě originální, tak ani jejich svatba a svatební web nemohly být jiné. Součástí byla také tvorba grafik, pozvánek, vizitek, zasedacího pořádku a dalších tiskovin v jednotném stylu.

Krkoška jiří

Jiří je poradce v oboru pojišťovnictví, úvěrů, hypoték a investic. Na začátku měl velmi konkrétní představu o tom, jak by měl jeho web vypadat. Jsem ráda, že nakonec přistoupil na můj návrh vzhledu a struktury webu, který odpovídá jeho osobnosti a splňuje nároky profesionálního webu.

Náhled webu evavapenkova.cz, který vytvořila Karolína Křížová

Eva Vápenková

Eva Vápenková se věnuje klasické grafice, především hlubotiskovým technikám. Maluje tuší, akvarelem a své obrazy doplňuje kresbou. Práce na tomto webu mi otevřela nové obzory v tvorbě uměleckých webů. Její díla mne uchvátila a v mé práci posunula dál.

Chlebovické Brambory

Chlebovické brambory jsou tradiční rodinná farma z Chlebovic. Již z názvu je patrné, že jejich hlavní činností je pěstování a prodej brambor. Přáním klienta bylo přetvořit jeho zastaralé webové stránky na moderní prezentační a katalogový web.

Naše Lenka

Naše Lenka je podnikatelka, která rozváží farmářské produkty v okolí Frýdku-Místku. Přáním klientky byl jednoduchý moderní katalogový web, přes který by bylo do budoucnosti možné také produkty objednávat. 

Zámečnictví kříž

Zámečnictví Kříž se specializuje na výrobu plotů, bran s elektrickým pohonem, kovových konstrukcí, schodišť a zábradlí na míru. Klient si přál jednoduchý jednostránkový prezentační web s lightbox galerií, referencemi a kontaktním formulářem.

Design Krámek

Design Krámek je obchůdek z Frýdku-Místku, jehož hlavní specialitou jsou smuteční a dekorační květinové vazby. V obchůdku však najdete mnoho dalších dekorací. Klientka si přála prezentační webovou stránku s fotogalerií, kde by mohla vystavit své produkty. Součástí bylo také vytvoření a úprava produktových fotografií.

Svět Realit

Svět Realit pro Vás zařídí vše od přípravy nemovitostí až po přepis energií v Jihomoravském, Zlínském a Olomouckém kraji. Klientka si přála přetvořit původní web, za nový, který by lépe sloužil jejím potřebám.