Ověřený Postup Tvorby

Jak to funguje?

Připravila jsem si pro vás jednoduchý popis jednotlivých kroků mého ověřeného procesu, který na vás čeká, pokud se rozhodnete budovat svou značku a vytvořit si web právě semnou.

7

Úvodní konzultace

První konzultace, na které mi řeknete vše potřebné, zeptáte se, na co potřebujete a ujasníme si vzájemná očekávání. Cena úvodní schůzky je 1200 Kč a zabere zhruba hodinku. Tato schůzka je nezávazná a může proběhnout osobně nebo online.

7

Odesílám nabídku

Po upřesnění všeho, co je pro naši spolupráci podstatné, vytvořím personalizovanou nabídku, kde se dozvíte návrhy řešení a cenovou nabídku.

7

Podepíšeme smlouvu

Jakmile nabídku přijmete, podepíšeme základní smlouvu. Od teď v tom již nejste sami, ale jsem tady pro vás.

7

Jak budeme komunikovat?

Aby byly další kroky, co nejhladší , vytvářím pro vás klientskou složku v aplikaci Milanote, která se pro nás na několik dalších týdnů stane našim komunikačním domovem a útočištěm. Je to úžasné prostředí a mé šablony nás skvěle provedou celým tvůrčím procesem.

7

Strategie značky

Tady už začíná ta správná značková sranda. Společně projdeme workshopem, který vám pomůže určit strategii vaší značky. Zde ustavíme základní stavební kameny značky a dáme jí směr. Workshop se skládá ze 3 hlavních částí, která každá zabere přibližně 3 hodiny.

více informací

7

Vizuální identita

Až na pevných stavebních kamenech značky můžeme vystavět působivou vizuální identitu, která osloví smysly vašich cílových zákazníků. Ano, slyšíte správně, všechny ty barvy, fonty, logo, apod. by měly mít nějaký smysl.

více informací

7

Tvorba technického návrhu webu

Tady se už dostáváme k tvorbě samotného webu. Web musí hlavně plnit svou roli ve strategii značky, nesmíme přitom zapomenout na uživatelskou přívětivost a funkčnost. Proto nejprve vytvoříme strukturu webu, wireframe a otextujeme ho. Tyto návrhy vznikají v Adobe XD.

více informací

7

Tvorba grafického návrhu webu

Jakmile máme technické návrhy webu dokončeny a schváleny, přivedeme je k životu grafickými prvky (fotky, barvy, ikony, …), které osloví smysly cílovového zákazníka a podpoří zapamatovatelnost naší značky.

více informací

7

Vytvoření testovacího webu v Divi

Po dokončení a schválení grafického návrhu webu, začínám vytvářet testovací verzi webu u sebe na subdoméně. Web vzniká na WordPressu v kombinaci se šablonou Divi. Doplňuji ho ověřenými pluginy, které zaručí jeho funkčnost, rychlost a bezpečnost.

více informací

7

Implementace na ostrý provoz

Po základním testování a vylaďovacích úpravách je web hotový. Zbývá ho již jen přemigrovat k vám na webhosting. Nejčastěji se svými klienty hostuji u společností Webkitty nebo WP-hosting.

7

Zaškolení

Protože k čemu je web, o kterém nic nevíte? To asi tušíte. Po předání webu proto následuje zaškolení, které může proběhnout osobně či online. Do budoucna mám v plánu také výukové videa. Součástí zaškolení je i přehled o webu v pdf.

7

Ochranné období

U většiny webmasterů, jejich služby po předání webu a zaškolení končí. Protože mi na mých klientech opravdu záleží, poskytuji jim měsíční ochranné období i po předání webu. V tomto období se na mě mohou kdykoliv obrátit a já jim ráda pomohu, v případných nesnázích.

7

Správa webu

Pokud se rozhodnete nechat správu webu v mé režii, po uplynutí ochranného měsíčního období, pro vás budu web aktualizovat, zálohovat, upravovat a pečovat o něj. Podle své chuti si můžete vybrat z připravených pečujících balíčků.